12 Najlepszych Pozycji Jogi, aby uzyskać stonowany i płaski brzuch

Siłowanie i fitness

Joga to starożytna forma ćwiczeń, która obejmuje szereg ćwiczeń, aby uzyskać stonowany i płaski brzuch. Pozy jogi, które są wymienione poniżej są najlepsze dla poprawy siły mięśni rdzenia i zapewnienie płaski brzuch.

Oto najlepsze 12 póz jogi, aby uzyskać stonowany i płaski brzuch.

1. Pozę deski

Plank pozą jest pierwszym i najłatwiejszym pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Wymaga mięśni rdzenia, aby ciężko pracować i aby twoje mięśnie brzucha były silne. Możesz wykonywać tę pozę przez 5 do 10 minut w ciągu dnia, aby uzyskać płaski brzuch.

2. Crow Pose

Jeśli nie masz czasu, aby spędzić na plank pose następnie można użyć crow pose zamiast. Jest to jedna z najłatwiejszych pozycji jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Wszystko, co musisz zrobić, to położyć się na podłodze i podnieść klatkę piersiową w kierunku nieba. Trzymaj głowę rękami i utrzymuj ją prosto.

3. Headstand

Headstand jest następnym najlepszym pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Wszystko, co musisz zrobić, to położyć się na podłodze i podnieść swoje ciało w powietrzu. Możesz trzymać się ściany lub klamki drzwi, aby uniknąć upadku. Upewnij się, że twoje łokcie powinny być w pełni rozciągnięte.

4. Cobra Pose (pozę kobry)

Cobra pose jest drugą najlepszą pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Połóż się na podłodze i podnieś swoje ciało do góry. Powinnaś trzymać ręce pod barkami i zgiąć łokieć do 90 stopni.

5. Handstand

Handstand jest trzecią najlepszą pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Wszystko, co musisz zrobić, to złapać za uchwyt ściany i trzymać go przed sobą. Możesz umieścić swoje ręce na ścianie lub stanąć na bloku.

6. Boczna deska (side plank)

Boczna deska jest czwartą najlepszą pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Sprawi, że twoje mięśnie pleców będą pracować ciężej i aby były silniejsze. Wszystko, co musisz zrobić, to podnieść swoje ciało, trzymając się za boki.

7. Low Lunge

Niski lunge jest piątą najlepszą pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Połóż się na podłodze i podnieś swoje ciało w powietrzu. Trzymaj kolana pod ciałem i umieść ręce za głową.

8. Plank

Plank jest szóstym najlepszym pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Wymaga mięśni rdzenia do cięższej pracy i uczynienia ich silniejszymi. Wszystko, co musisz zrobić, to położyć się na podłodze i podnieść swoje ciało do góry.

9. Stojak na ramiona

Stojak na ramiona jest siódmą najlepszą pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Będziesz musiał trzymać ramiona w górze i z powrotem, ramiona powinny być proste, dłonie powinny być skierowane w dół, a nogi powinny być proste.

10. Siedzący skłon w przód

Siedzący zgięcie do przodu jest ósmą najlepszą pozą jogi, aby uzyskać płaski brzuch. Wszystko, co musisz zrobić, to położyć się na podłodze i podnieść swoje ciało