Ćwiczenia na grubość pleców – Najlepszy trening siłowy na grubość pleców

Siłowanie i fitness

Czy szukasz najlepszych ćwiczeń siłowych na plecy? Jeśli tak, to wylądowałeś na właściwej stronie. Oto kilka ćwiczeń, które pomogą Ci zwiększyć grubość pleców i wzmocnić mięśnie.

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość ramion

Zacznij od pozycji stojącej. Zegnij kolana i pochyl się do przodu, a ręce połóż na podłodze. Teraz stań prosto i rozciągnij ramiona. Jest to świetne ćwiczenie na wzmocnienie pleców, które sprawi, że mięśnie staną się jędrniejsze i grubsze.

Rób loki na bicepsach

Stań z rozstawionymi nogami i trzymaj hantle z dłońmi skierowanymi do góry. Teraz zegnij łokcie i podnieś ciężarki nad głowę. Opuść ciężarki z powrotem do pozycji wyjściowej i powtórz ten ruch ponownie. Zrób 15 powtórzeń i ukończ dwa zestawy tego.

Przysiad

Połóż się na ziemi i podnieś kolana do góry. Rozciągnij nogi i połóż ręce na podłodze. Teraz trzymaj plecy prosto i powoli podnoś swoje ciało w kierunku sufitu. Jeśli nie możesz podnieść ciała całkowicie, to zacznij podnosić najpierw kolana, a potem ciało. Wykonuj to ćwiczenie przez 10 do 15 powtórzeń.

Podnoszenie nóg

Stań z rozstawionymi nogami i ugnij kolana. Podnieś pięty z podłogi i trzymaj palce stóp na podłodze. Teraz powoli podnoś swoje ciało w kierunku sufitu. Jeśli nie możesz podnieść ciała całkowicie, to zacznij podnosić najpierw kolana, a potem ciało. Wykonaj od 2 do 3 zestawów tego.

Wnioski:

Tak więc, są to jedne z najlepszych ćwiczeń treningu siłowego dla pleców. Wykonując te ćwiczenia regularnie, uzyskasz najlepsze rezultaty. Jeśli chcesz zwiększyć grubość pleców i wzmocnić swoje ciało, to wypróbuj te ćwiczenia, aby uzyskać najlepsze rezultaty.